Кошик
11 відгуків
+380
93
231-33-45
+380
97
616-34-64
Plus2
Про нас

Про нас

Вітаємо Вас в інтернет-магазині Plus2!

Ми займаємося нішевою парфумерією Fragonard (Фрагонард) , яка виготовляється у Провансі, на території південної Франції. В колекції парфумів, парфумованих водтуалетних вод, кремів є аромати, які незмінні протягом багатьох років, так і новинки. Компанія тішить своїх шанувальників якістю своє продукції, основаної на традиціях та досвіді багатьох років.

Ми молоді, професійні, позитивні та веселі. Любимо подорожі та активний спосіб життя. Багато подоружуючи, знайомлячить з історією тої чи іншої країни, міста, традицій, розумієш, як швидко все розвивається і змінюється. В епоху новітніх технологій, гонитвою за славою і легким заробітком, з'являється величезна кількість виробників, брендів, які готові "задовільнити" потреби будь-якого споживача. Але нажаль все це позначається на якості продукції.

Займаючись парфумами не один рік, стикалися з величезною кількістю виробників, брендів, ароматів - від одеколону Шипр до Парфумів з феромонами. Зрозуміли, що насправді є тільки декілька Парфумерних домів та брендів, які мають свою історію та достойне ім'я. Один з них це Парфумерний дім Fragonard, заснований в 1926 році в.Грасс, на Лазурному березі. 

Пропонуємо Вам познайомитись з неперевершеними парфумами Фрагонар та поринути в безмежне море ароматів Провансу.......

social-icon
Loading...