Продавець Plus2Parfum розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
+380967212295
+380635372795
НІШЕВА ФРАНЦУЗЬКА ПАРФУМЕРІЯ
  • Plus2Parfum
  • Статті
  • Парфуми, туалетна вода чи одеколон? В чому різниця...?

Парфуми, туалетна вода чи одеколон? В чому різниця...?

Парфуми, туалетна вода чи одеколон? В чому різниця...?

Усі парфуми складаються в основному з ароматичного концентрату, спирту і води і відрізняються лише співвідношенням цих компонентів. У складі парфумерії допускається невеликий вміст барвників і антиоксидантів, які ніяк не впливають на зміну запаху парфумів. Норми концентрацій пахучих речовин для різних видів парфумерії коливаються в певних межах.

Парфуми

    Парфуми (Parfum (фр) найбільш концентрований і стійкий, а також найдорожчий вид парфумерії, рекомен-дованих для використання у вечірній час і в холодні пори року. В парфумів сильно виражені кінцеві, шлейфові ноти. Саме тому, у ранкові години, коли сприйняття ароматів особливо гостре, а також в спечу, посилює пряні і важкі аромати, парфуми краще не використовувати. Вміст пахучих речовин в парфумах коливається від 20 до 30% в середньому становить 23% до 90% -му спирті.

 

Парфумована вода

       Парфумована вода (Eau de Parfum) - вид парфумерії, який за  концентрацією  пахучих речовин знаходиться і між парфумами та туалетною  водою 12-20%  пахучих речовин в 90% спирті. Парфюмовану воду називають  денними  парфумами. Їх можна використовувати протягом усього дня. Від  парфумів  парфумована вода відрізняється тим, що в ній сильніше виражено  «серце»  аромату, і значно слабкіше шлейфові ноти. Добре зберігають аромат  протягом 5-7  годин. Рясне використання парфюмированной води з ранку не  допомагає  зберегти запах на весь день, а лише робить його надмірно різким в  перші години.

Туалетна вода

    Туалетна вода (Eau de Toilette) - легкий вид парфумерії, в якому білі звучати верхні і середні ноти, а шлейфові відчуваються лише злегка. Концентрація ароматичної композиції 8-10% у 80-85% спирті. Туалетна вода призначений для використання кілька разів на день, і підходить для застосування протягом робочого дня, в жаркому кліматі, для занять спортом і активного відпочинку.

 

Одеколон

Одеколон (Eau De Cologne) - найлегший вид парфумерії, який використовується в основному для чоловіків. Призначення і властивості у одеколону такі ж, як і у туалетної води, але концентрація пахучих речовин ще менше - 3-8% у 70-80% спирті.

Інші статті