Продавець Plus2Parfum розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
+380967212295
+380635372795
НІШЕВА ФРАНЦУЗЬКА ПАРФУМЕРІЯ

Історія бренду Фрагонар

Історія бренду Фрагонар

Історія бренду Fragonard

Сучасною столицею світової парфумерії вважається Франція. Хоча парфуми виготовляли і стародавні єгиптяни, індуси, арабі, альо самє у Франції почали промислове виробництво цього чудового продукту. В епоху Ренесансу парфуми використовувались багатими вельможами для приглушення запаху тіла, адже мились тоді дуже рідко. Центром парфумерії стає Прованс, а саме місто Грасс, де в його околицях починають вирощувати ароматичні рослини для виготовлення парфуму. В Грассі відкриваються парфумерні будинку, де алхіміки та парфумери змішуючи різноманітні інгредієнти, намагались створити ідеальний аромат.

В Грасі в 1926 році підприємець Євген Фуч відкрив парфумерний дім Фрагонар. Фабрика де виготовляли ефірні олії з троянд була розташована на бульварі ім. Жана Оноре Фрагонара, тому і компанію назвали на честь цього художника. Фабрика продавала парфуми безпосередньо покупцям, без посередників, таким чином дізнаючись про їхні смаки та вподобання.

Справу Євгенія продовжив його онук Жан-Франсуа Коста. В 1970 році в Грассі, а в 1983 році в Парижі них булі відкріті історичні фабрики і музеї, де зберігалася вся колекція ароматів фабрики. Жан-Франсуа зібрав велику колекцію парфумів, яка поповнила «Фрагонар». Щоб познайомитись з процесом виробництва та історією парфумів можна відвідати фабрики в містах Ез та Грасс, а також в музеях Фрагонар в Парижі.

Інші статті